Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší

6.8 2011 Třebenice:Ocmanice 2:1 (0:0) Ocmanice první zápas prohráli.

Sestava Ocmanic:Netrda P.,Voborný,Dufek,Chalupa,Klusák,Havlíček,Krejčí,Horký,Musil,Šťáva,Malý.

Ocmanice přijeli do Třebenic s cílem neprohrát.První poločas začali domácí náporem a prvních 10 minut se usadili na hostující půlce,ale tlak domácích Ocmanice přečkali a postupem času se začala hra vyrovnávat.Ocmanice čekali na svou šanci z brejků,ale jako domácí žádnou ze svých šancí nevyužili.Největší šanci poločasu měli domácí v 44 minutě ,když domácí útočník hlavou z malého vápna našel rukavice hostujícího brankáře.poločas skončil remízou 0:0.Druhý poločas se hrála opět vyrovnaná hra ,až do 65 minuty,kdy po rozehraném odkopu od branky hostů,vyrobila Ocmanická obrana hrubou chybu,kterou domácí využili a šli do vedení 1:0.A hned v 68 minutě po krásné přímočaré akci domácích,už to bylo 2:0 pro domácí.Po druhé obdržené brance se snažili Ocmanice ještě něco s výsledkem něco udělat,ale vytoužený gól padl až v 81 minutě ,kdy po rozehrání přímého kopu Krejčím snižoval na 1:2 hlavou Šťáva.Ale bohužel to už bylo vše a vyrovnat se už nepodařilo.Ocmanice hráli s domácími vyrovnaný zápas a prohrát si nezasloužili.

• Statistika zápasu:
  • branka:81.min.-Šťáva
  • asistence:81.min.-Krejčí
  • ŽK:86.min.-Chalupa
  • střídání:70.min-Vala(Malý)
  • Ostatní výsledky skupiny:
  • Koněšín:Rud.-Trnava B. 10:2,Jaroměřice B.:Smrk 4:2,Radkovice:H.Újezd 3:1,Okříšky B.:Lipník 4:1,Bud.-Nárameč B.:Myslibořice 2:2,Rapotice B.:Rouchovany 3:2.
Aktualizováno Středa, 02 Květen 2012 15:47

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.