NejhoršíNejlepší

15.4. 2012 -Myslibořice:Ocmanice 3:2 (1:1)-Nezasloužená porážka.

Sestava Ocmanic: Komínek,Voborný,Chalupa,Dufek,Klusák,Kopuletý,Krejčí ,Kiml,Vyklický,Havlíček,Šťáva.

Statistika utkání:

2.min.-první roh domácích chyba hostujících  domácí trefují břevno.

7.min.-zlomový okamžik utkání.vyloučení hostujícího  brankáře.

8.min.-do branky Ocmanic nastupuje Krejčí

11.min.-oslabení hosté inkasují po autovém vhazování a dorážce útočníka domácích.

15.min.-Ocmanice střídají do branky nastupuje P.Netrda

22.min.-zmatek domácí obrany,ale Ocmanice šanci nevyužívají.

23.min.-šance domácích,ale hostující brankář bravurně chytá.

38.min.-faul domácích na Havlíčka,nařízenou penaltu s klidem proměňuje Klusák.Stav poločasu 1:1.

53.min.-další ze sporných okamžiků zápasu,domácí útočník po střetu s brankářem hostů upravuje stav na 2:1.

64.min.-rychlý protiútok domácích a stav utkání 3:1

74.min.-nádherná kombinace hostů-  Malý přihrávkou vyslal do sóla Havlíčka a ten chladnokrevně snižuje na 3:2

90.min-93.min.-tlak hostů ,který zůstal nevyužitý.

Branky Ocmanic:38.min.-Klusák(penalta),74.min.-Havlíček(asistence Malý)

Karty: ČK: 7.min.-Komínek,ŽK:-44.min.-Krejčí,52.min.-Chalupa,Dufek,67.min.-Havlíček

Střídání: 15.min.-Netrda P.(Šťáva),60.min.-Malý(Kiml),84.min.-Vala(Krejčí)

Hodnocení utkání: Ocmanice odehráli smolný zápas,který a není to poprvé značně ovlivnil rozhodčí největší slabina všech utkání.Domácí i přes početní převahu od samého začátku utkání a několika šancí ve druhém poločase,byli po celý zápas horší než Ocmanice ,ale i přesto si připisují vítězství.Celému utkání by více slušela remíza,Ocmanice si za bojovnost a udržení nervů nad výkonem rozhodčího zasloužili remízu.

Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2012 19:46

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.