22.Kolo-Mistrovský zápas

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

12.5.2012 v 16:30hod. Koněšín:Ocmanice 2:1(0:0).Bez proměňovaní šancí se nevyhrává.

Sestava Ocmanic:

Netrda P.,Klusák,Dufek,Chalupa,Kopuletý,Vyklický,Krejčí,Havlíček,Kiml,Malý,Lukeš

Statistika utkání:

Celý první poločas byli lepší hosté z Ocmanic,kteří nevyužily 4 tutové brankové příležitosti,domácí

kterým hned na začátku odstoupil pro zranění nejlepší střelec Ševčík se vůbec na nic nezmohly.

Druhý poločas začal opět v režii hostů,ale od 50,minuty ukázali domácí hostům co je produktivita.

V 53 minutě po chybě hostů ve středu hřiště,domácí zaútočily a z levé strany velkého vápna nedal

domácí útočník hostujícímu brankáři šanci a domácí první střelou mezi tyče vedli 1:0.O 3 minuty

později v 56 minutě domácí po další chybě hostů druhou střelou na branku zvýšili na 2:0.Tragickou

desetiminutovku hostů zakončili domácí střelou do tyče z přímého kopu.V dalším průběhu utkání

převzali opět iniciativu hosté ,domácí se začali jen bránit a za pomoci rozhodčího zdržovat.Ocmanice

v 79 minutě vykřesali naději ,když po kombinaci na velkém vápně zkušeně Vyklický obstřelil domácího

brankáře a snížil na 2:1 pro domácí.Další střela hostujícího Havlíčka jen olízla domácí tyčku.Domácím se

už do konce zápasu podařilo udržet vítězství ,které si nezasloužili,ale fotbal se hraje na góly a těch dali více

jak Ocmanice a proto vyhráli.

Branka Ocmanic:

79.min.-Vyklický (asistence Krejčí)

Střídání:

45.min.-Musil(Lukeš)