Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

26.5.2012 v 16:30 Bud.-Nárameč B.:Ocmanice 4:1(1:1)-Jasná porážka.

Sestava Ocmanic:Netrda P.,Klusák,Dufek,Voborný,Chalupa,Kopuletý,Krejčí,Vyklický,Havlíček,Malý,Šťáva.

Statistika utkání:Další zápas čekal Ocmanice na hřišti v Náramči,kam odjížděli po minulém vítězném kole nad Okříškami alespoň pro bod.Zápas začal vyrovnaně,i když mírnou převahu si vytvořili domácí.V 26.minutě poprvé zahrozili domácí,když po centru do vápna hostů domácí útočník zcela sám na malém vápně přestřelil branku.V 31.minutě rozehrávali domácí roh,a hosté v družné debatě ve vlastním vápně zapomněli na domácího kapitána,který po rozehrání rohu bombou z 20 metrů nedal brankáři hostů šanci.Domácí se ujali vedení 1:0.Hosté se,ale hned v 35.minutě otřepali a po závaru ve středu hřiště se k míči dostal Vyklický,ten přehodil domácí obránce a Malý postupoval sám na domácího brankáře. Nezaváhal a vyrovnal na 1:1.Po vyrovnání opět zahrozili domácí v 37.minutě ,ale jasnou šanci opět neproměnili.Poločas skončil 1:1.Druhý poločas začal hrubou chybou hostujícího stopera a domácí útočník v 47.minutě sám postupoval na hostujícího brankáře a nedal mu šanci ,stav 2:1.Od této chvíle bylo na hřišti jen jeden tým a to domácí.Další šanci domácích v 48.minutě zlikvidoval opět hostující brankář.V 59.minutě se opět přihlásil domácí kapitán a další nádhernou bombou tentokrát z 35 metrů zvýšil na 3:1.Po této brance hosté mohli ještě zápas zdramatizovat ,ale následné dvě šance skončili na nepřesnosti v finální přihrávce na zcela volné spoluhráče v pokutovém území domácích.Domácí ale stále pokračovali ve své hře a ještě několik tutových šancí domácích vychytal výborný hostující brankář.Zmar hostů dokončil v 83.minutě hostující obránce ,který si dal vlastní gól a upravil tak na konečných 4:1 pro domácí.

Branka Ocmanic:

35.min.-Malý(asistence Vyklický)

Střídání:

55.min.-Lukeš(Malý)

74.min.-Vala(Kopuletý)

85.min.-Filipčík(Šťáva)