NejhoršíNejlepší

9.6 2012 Radkovice:Ocmanice 5:3 (2:2)-Zbytečná ale zasloužená porážka.

Sestava Ocmanic:Netrda P.,Voborný,Klusák,Dufek,Chalupa,Kiml,Krejčí,Vyklický,Kopuletý,Havlíček,Malý.

Statistika zápasu:

Zápas začal oboustrané opatrně.Domácí měli mírnou převahu a vytvořili si i první šanci.V 19.minutě hlavičku domácího útočníka bravurně chytil hostující golman.Od této chvíle měli ale více ze hry hosté a v 24.minutě po centru Kimla z pravé strany do vápna se hlavou nemýlil Malý a hosté vedli 1:0.Domácí odpověděli v 33.minutě po rozehraném přímém kopu ,kdy nehlídaný domácí hráč prostřelil golmana a srovnal na 1:1.Hosté ale hned v následující minutě šli opět do vedení,když střelu Vyklického z hranice šestnáctky pohotově dorazil Krejčí.Jeden z asi nejdůležitějších okamžiků zápasu  přišel v 37.minutě,když hostující Krejčí přestřelil branku z malého vápna .Od této chvíle začaly hosté vyrábět jednu chybu za druhou a domácí v 42.minutě po přečíslení obrany vyrovnali na 2:2.O další dvě minuty běžel sám na hostujícího brankáře domácí útočník,ale jeho únik zastavil faul brankáře hostů ,který ocenil rozhodčí Čejka žlutou kartou.Poločas skončil remízou 2:2.Druhý poločas začal náporem domácích,který jim usnadnili hosté ,kteří hráli chaoticky a vlastně čekali až dostanou branku.A domácí také začali úřadovat.V 59.minutě poslali centr do vápna na zcela volného hráče a domácí vedli 3:2.O dalších 5 minut zcela sám domácí útočník už zvyšuje na 4:2.A další branku přidávájí domácí v 71.minutě.V tuto chvíli to vypadá na pořádný debakl pro hostující tým.Domácí zvolnili a hosté se probrali a v 82 minutě snižuje na 5:3 Lukeš.Ale to bylo od hostů vše .Poslední vzrušení na hřišti přišlo v 88.minutě kdy rozhodčí Čejka vyloučil domácího hráče a hostům rozdal 2 žluté karty.Zápas skončil vítězstvím domácích 5:3.

Branky Ocmanic:

24.min.-Malý (asistence Kiml)

34.min.-Krejčí (asistence Vyklický)

82.min.-Lukeš (asistence Krejčí)

Střídání:

45.min.-Lukeš(Malý)

60.min.-Šťáva(Havlíček)

Karty:

44.min.-Netrda P.

88.min.-Chalupa ,Šťáva

Aktualizováno Neděle, 10 Červen 2012 16:09