2.9.2012 Ocmanice:Ivančice 5:0(4:0)-Ženy s přehledem vyhrály.

Netrdová B.
Pudíková, Severýnová, Fojtová, Netrdová M.
Doležalová, Petráková st., Hrabaňová, Mrňová Z.
Mrňová M., Lišková

Po seznamovacích deseti minutách domácí ve 12. min. vedli 1:0, Hrabaňová v úniku obstřelila brankářku. Hostující hráčky se snažily hrát ofsaidsystém, domácím se ho však podařilo ještě několikrát přelstít. Ve 23. min. opět Hrabaňová zvýšila, po úniku z rohu vápna přelobovala brankářku - 2:0. Ve 31. min. utekla pro změnu Lišková a obstřelila brankářku - 3:0. V 42. min. vysunula Hrabaňová Liškovou, ta obešla brankářku a do prázdné brány uzavřela skóre prvního poločasu - 4:0. Domácí hráčky měly v prvním poločase ještě několik brankových šancí, ale Petráková, Hrabaňová ani Lišková je nevyužily. Hostující hráčky se snažily kombinačně dostat k bráně domácích, ale tam už nebyly nebezpečné, do větších šancí se přes dobrou obranu nedostaly. Ve druhém poločase se hostující hráčky sympaticky snažily ještě korigovat výsledek, ve středu hřiště měly více míč na svých kopačkách, ale přes pozorně bránící domácí hráčky se dostaly jen do několi slibných šancí, vše však dokázala obrana Ocmanic spolu s brankařkou vyřešit. Domácí hráčky se více soustředily na udržení výsledku, z několika slibných úniků dokázala jeden zužitkovat Hrabaňová v závěru utkání a uzavřela skóre na 5:0.

Aktualizováno Neděle, 14 Říjen 2012 19:52

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.