TJ Ocmanice:FC Rakovec Kotvrdovice 1:2(1:1)-Nešťastná porážka

Urbanová, Mar. Petráková, Mon. Petráková, Z. Mrňová

Lišková (73. Ryšavá), Hrabaňová

Gól Ocmanic:Urbanová

Průběh zápasu:

Domácí hráčky začaly lépe, tlačily se na polovinu hostí a zejména z pravé strany se dostávaly po průnicích k nebezpečným centrům před bránu. Hostující hráčky se snažily hrát na rychlé protiútoky, po jednom se v 10. min zahrával roh, míč dopadl na hlavu Klímové a doplachtil k tyčce - 0:1. Hned v 14. min přišla odpověď domácích, opět po rychlém průniku po pravé straně, centr propadl na Urbanovou a ta tvrdou střelou srovnala – 1:1. Ve 20. min se dostala do samostatného nájezdu Hrabaňová, míč poslala podél vyběhnuvší brankářky, ten se však vytočil vedle tyčky. Převaha domácích trvala celý poločas, žádnou šanci však domácí hráčky nevyužily ke vstřelení gólu. Druhý poločas začal opět náporem Ocmanic, hráčky Kotvrdovic se zaměřily zejména na obranu, snažily se jen nakopávat míče na útočnice. Většinou se hrálo jen na polovině hostů. Domácí tým však nedokázal vytrvalý tlak zúročit. Navíc z ojedinělého útoku v 76. min se hráčkám hostí podařilo dát gól, Svobodová nevěděla co s míčem, tak jej z dálky nakopla obloukem na bránu, brankářce se míč ztratil proti slunci a už nestačila docouvat do brány, míč zapadl přesně pod břevno – 1:2. Po té hráčky Kotvrdovic se ještě více zatáhly na svou polovinu hřiště. Přes zhuštěnou obranu se hráčky Ocmanic těžce probíjely, střely zpoza vápna byly buď nepřesné, nebo neomylně nacházely náruč brankářky. V největší šanci špatně trefila míč Z. Mrňová. A když se ani nic neurodilo z trestných kopů v závěru zápasu, Kotvrdovické hráčky si odvezly šťastnou výhru.

Aktualizováno Pondělí, 22 Duben 2013 15:28

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.