2.6.2013-SK Radkovice:TJ Ocmanice 4:1(3:0)-katastrofální výkon

Kiml ,Vyklický,Pospíšek ,Krejčí ,Havlíček

Malý ,Lukeš

Náhradníci: Šťáva ,Filipčík

Průběh zápasu:

K dalšímu klíčovému zápasu nastoupili Ocmanice na hřišti Radkovic.Už od samého začátku zápasu si hosté nedokázali vytvořit jakoukoli šanci i dát přesnou přihrávku,takže domácí to měli usnadněné a bylo otázkou času kdy to potvrdí i brankově.Domácí převahu využili v rozmezí 9 minut,kdy po chybách obrany i brankáře skórovali v 35.38.44.minutě a stanovili poločasové skóre na 3:0.Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a získali převahu,ale jejich šance končili na hranici šestnáctky domácích.Aź v 60 minutě po trestném kopu hostů ,neudržel domácí gólman míč a za hosty snížil Pospíšek.Ale to bylo ze strany hostů vše a domácí vcelku jasně kontrolovali průběh zápasu.Hosté bojující za záchranu v sotěži předváděli zoufalí výkon a za ten si prostě lepší výsledek nezasloužili.Domácí ještě v 78 minutě upravili na konečných 4:1 a zaslouženě vyhráli nad zcela kolabujícím výkonem hostů.