9.6.2013-TJ Ocmanice:TJ Koněšín 3:3 (3:0)-Zoufalý rozhodčí zařídil remízu.

Šťáva ,Malý

Náhradnící:

Sítek

Průběh zápasu:

Ještě než zápas začal nechal si mladý rozhodčí znovu přelajnovat hřiště,důvod věděl jen on.Samotný zápas začal vyrovnanou hrou.V 8 minutě poprvé zahrozili domácí ,ale střela skončila na břevně.Další střela domácích v 12 minutě skončil soubojem domácího útočníka a hostujícího brankáře,který se ale zranil a musel být střídán.Dle ubrečených hostů žádný loket tam nebyl ani rozhodčí ho neviděl zajímavé.Další akce domácích v 20 minutě už skončila gólem Krejčího po nádherné přihrávce Havlíčka.V 22 minutě dostal domácí Malý červenou kartu za úder protihráče,který ale následoval po úmyslném předchozím šlápnutí hostujícího hráče na Malého nohu.Ale rozhodčí viděl jen domácího Malého.Domácí i přes jednoho vyloučeného hráče diktovali hru,a v 25 minutě dá se říct odkop do nebes Chalupy skončil v síti hostů a stav byl 2:0.V 30 minutě nepřesný rozhodčí asi jediný neviděl hraní hostujícího brankáře rukou mimo pokutové území.V 35 minutě  po centru do vápna a následné hlavičce Šťávy bylo už 3:0.Hosté byli v tuto chvíli na kolenou. Ale rozhodující situace zápasu nastala v 40 minutě,kdy po souboji nešťastně došlápl domácí Voborný a zlomil si nohu v kotníku.Pohled jen pro silné povahy.Po odjezdu záchranky se už poločas nedohrával nikdo neměl ani chuť v zápase pokračovat,ale dle pravidel se prostě zápas musí dohrát.Domácí už v druhém poločase asi mysleli jen na zraněného spoluhráče,a tak hosté v 55 minutě snížili na 3:1.Ale od této chvíle zcela zmatený rozhodčí dělal vše hosty.V 65 minutě hosté po chybě domácích snížili na 3:2.Vrchol vedení utkání rozhodčím nastal v 70 minutě,kdy vymyslel penaltu pro hosty domácí hráč si za urážku vysloužil červenou kartu a dílo rozhodčího bylo dokonáno.Hosté proměnili a stav byl 3:3.Od této chvíle se více mluvilo ,přerušovalo a to objektivně vinou domácích,protože nervy má každý jen jedny a dovolte z výkonu rozhodčího by pukl aji pytel.Domácím byl ještě vykázán trenér z lavičky taktéž za urážku.Poslední kapka pro domácí od rozhodčího nastala v 88 minutě ,kdy po jasném faulu ve velkém vápně hostů na Havlíčka zůstal rozhodčí v klidu.Zápas skončil remízou 3:3.Nejdůležitější ale je uzdravení našeho spoluhráče.Jen škoda že nám rozhodčí nedovolil alespoň mu darovat vítězství k lepší náladě k uzdravení,hold takový je fotbal v u nás.

Aktualizováno Pondělí, 17 Červen 2013 21:13