Dne 16.6.2013-SK Valeč:TJ Ocmanice 2:3 (2:0)-Vybojované a zasloužené vítězství.

Filipčík ,Pospíšek,Krejčí ,, Havlíček

Lukeš ,Šťáva ,

Náhradnící: Horký ,Vyklický , Netrda Z.

Průběh zápasu:

K dalšímu existenčnímu utkání zajížděli Ocmanice na hřiště Valče.Hned od začátku zápasu získali hosté převahu a už v 3 minutě měl vyloženou šanci Lukeš ,ale levou nohou netrefil branku.Další vyloženou šanci hostů měl v 11 minutě Havlíček ,ale trefil jen domácího brankáře a následná dorážka Krejčího minula domácí branku.Domácí zahrozili poprvé až v 14 minutě ,ale střela skončila jen nad brankou hostů.Ale v 25 minutě po chybě hostující obrany se domácí útočník už nemýlil a poslal domácí do vedení 1:0.Hosté mohli vyrovnat v 35 minutě ,ale střela Lukeše jen trefila domácího brankáře.Chyba hostů ve středu hřiště v 40 minutě nabídla hostům brejk,a domácí útočník ho s přehledem proměnil a zvýšil na poločasových 2:0.Do druhého poločasu hosté vstoupili s cílem otočit stav utkání.V 48 minutě z hranice vápna vystřelil hostující Havlíček a jeho umístěná střela skončila u tyče v domácí brance 2:1.Od této chvíle jasně dominovali hosté a domácí k ničemu nepustili.V 59 minutě po centru hostů do vápna domácích trefuje Šťáva hlavou břevno ,ale následná dorážka Krejčího končí v síti domácích a je vyrovnáno na 2:2.Domácí hrají v křeči a jejich nebezpečné útočníky s přehledem hlídá hostující obrana.Rozhodnutí přišlo v 75 minutě ,kdy živou vodou občerstvený střídající Vyklický po sražené střele Šťávy opakovanou střelou rozhoduje utkání a posílá hosty do vedení 3:2.Posledních 15 minut domácí vyvíjejí tlak ,ale už bez efektu a tak si hosté odvážejí zasloužené vítězství.