15.kolo-Mistrovský zápas-dohrávka

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

22.6.2013-Sokol Třebenice:TJ Ocmanice 7:2 (2:1)-Zestup potvrzen vysokou porážkou.

Průběh zápasu:

V posledním kole zajížděli Ocmanice na hřiště Třebenic,už jen s teoretickou šancí na záchranu v soutěži.Ocmanice začali lépe a 11 minutě po pěkné akci Vyklického si zdeorientovaní domácí vstřelili vlastní gól.Ale bohužel to bylo poslední co Ocmanice v Třebenicích předvedli.Domácí po obdrženém gólu přidali a zatlačili hosty a bylo otázkou času ,kdy se bude měnit skóre ve prospěch domácích.Vyrovnání přišlo v 30 minutě a do vedení šli domácí už  v 37 minutě.V tu chvíli bylo na trávníku jen jedno mužstvo a to domácí.Do druhého poločasu vstoupili opět lepší domácí a jejich tlak vyústil v brankové hody.V 51 minutě z penalty zvyšovali domácí na 3:1.Další góly domácích přišli v 57.,75.,78 minutě a zcela odevzdaní hosté ještě snížily na 6:2 gólem Havlíčka po centru Rosendorfa.Na konečných 7:2 upravili domácí v 88 minutě a poslali tak definitivně Ocmanice po dvou letech v III.třídě zpět do IV.třídy.

Aktualizováno Úterý, 25 Červen 2013 16:05