Ženy-Futsal

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

Dne 22.6.2013 se uskutečnilo v Kadani mistroství ČR v futsale i za účasti žen Ocmanic,které reprezentovaly kraj Vysočinu.

Skupina B:

Chemcomex Vysočany (Praha – obhájce prvenství)

SK Rakovník (Středočeský kraj)

FC Betis Kadaň (Ústecký kraj)

Platan Protivín (Jihočeský kraj)

Sokol Ocmanice (Kraj Vysočina)

Statistika zápasů:

V prvním utkání porazily Kadaň 2:1. Ve druhém podlehly Chemcomexu Praha 0:5. Ve třetím podlehly Rakovníku 0:3. Ve čtvrtém utkání porazily Protivín 4:1. Celkově skončily třetí ve skupině, tudíž se utkaly o konečné 5. místo se třetím týmem skupiny A AC Gamaspol Jeseník. Hrálo se 2 x 10 min hrubého času. V prvním poločasu měly o něco více příležitostí Ocmanické holky, ale žádnou neproměnily, Jeseník však proměnil dva rychlé brejky ve vedení 2:0. Ve druhém poločasu se Jeseník více zaměřil na obranu, Ocmanické hráčky se těžce dostávaly do šancí, přesto dokázaly v 15. min snížit na 2:1. Více však už obrana soupeře nedovolila a tak Ocmanické hráčky skončily na 6. místě. Umístění odpovídá možnostem týmu, neboť minulý víkend ještě dohrávaly holky ve velkém fotbalu odložený zápas s Tasovicemi a tudíž nezbyl žádný čas na trenink futsalu. Ostatní týmy buď dohrávaly futsalové soutěže ještě nedávno, nebo jsou to týmy, které se specializují jen na futsal.

Vítězem se stal tým DFT Sokol Vysočany, za který však hrály hráčky z loňského kádru vítěze Chemcomexu Praha a které zároveň tvoří základ futsalové reprezentace žen, ve finále porazil právě Chemcomex Praha.

V souboji o 3. místo zvítězil Rakovník nad Kladnem.

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.