SK Okříšky :TJ Ocmanice 2:10 (1:5)-Očekávané vítězství.

Góly Ocmanic:

4-Lišková,Jurová

1-Hrabaňová,Urbanová

Průběh zápasu:

V dalším kole se holky utkaly s nováčkem soutěže, který zatím obě kola prohrál vždy o jednu branku. Od začátku měly Ocmanické hráčky převahu, dokázaly si vytvořit i šance, ovšem bez využití. Prvních třicet minut vydržely ještě Okříšské hráčky zachytávat kombinaci a náběhy soupeřek, obrana dobře zahrávala ofsaidovou past. V 30. min už Lišková přesnou střelou otevřela skóre – 0:1. Hned v 31. min po zmatku ve vápně Jurová dotlačila míč do sítě -0:2. V 33. min se domácí hráčky dostaly před branku Ocmanic a po zaváhání obránkyň Krejčová přelobovala vybíhající brankářku -1:2. Tlak Ocmanic sílil a padaly další branky, 38. min Hrabaňová, 40. a 43. min Jurová, takže do kabin se šlo za stavu -1:5. Druhý poločas byl už zcela v režii Ocmanických hráček, které s chutí kombinovaly a vytvářely si další šance. Skóre narůstalo, 51. min Urbanová, 53. min Lišková, 56. min Jurová, 63. a 75. min Lišková. V samém závěru domácí hráčky korigovaly po trestném kopu v 89. min Hnízdilovou na 2:10.

Report soupeře:

V okresním derby loňského vítěze a nováčka této soutěže tahali za delší konec hráčky Ocmanic. Domácí mužstvo dokázalo vzdorovat soupeřkám jen v první půl hodině. O osudu utkání rozhodl závěr prvního poločasu, kdy hosté odskočili do dvoubrankového vedení, na což ještě domácí hráčky stačily zareagovat snížením na 1:2 (Krejčová). Bohužel do kabin se odcházelo za stavu 1:5, protože Okříšky nezvládly závěr poločasu a Ocmanice se ujaly jasného vedení.

Otřesený domácí tým už nedokázal ve druhé půli najít dostatek sil, aby vývoj tohotozápasu zvrátil na vlastní stranu, a tak hosté jasně dominovali a přidali dalších pět branek. V závěru utkání se podařilo domácím hráčkám zápas korigovat stav utkání konkrétně Hnízdilové, což ve výsledku znamenalo, že Ocmanice vyhrály zaslouženě 10:2.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Říjen 2013 18:48

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.