TJ Ocmanice:FK Kunštát 5:2 (2:0)-Zasloužené vítězství.

Lišková , Hrabaňová

Branky Ocmanic:

41., 56. a 66. Lišková, 30. Hrabaňová, 62. Urbanová

Průběh zápasu:

Od začátku měly domácí hráčky převahu, hrálo se převážně na polovině Kunštátu. Hostující hráčky rychle přistupovaly k domácím fotbalistkám, ty neměly čas na přesnou kombinaci a nedostávaly se do vyložených šancí. Hostující hráčky se z ojedinělého útoku v 20. min dostaly do přečíslení, osamocená hráčka však ve vápně mířila jen do tyčky. Ve 25. min osamocená Mejzlíková ve vápně ve stoprocentní šanci přestřelila branku Kunštátu. Ve 30. min zahrávala roh Martina Petráková, na centr si naběhla na přední tyč Hrabaňová a z první mířila přesně -1:0. Ve 41. min si na centr za obranu z pravé strany Hrabaňové naběhla Lišková a tvrdou ranou nedala brankářce šanci -2:0. Po přestávce Kunštát zkusil nakopávat míče za obranu Ocmanic a v 52. min se takto dostala za obranu Hlaváčková a samostatný nájezd proměnila -2:1. Domácí hráčky na to bleskově odpověděly, v 56. min Hrabaňová po pravé straně pronikla přes dvě protihráčky a přesně odcentrovala před bránu na volnou Liškovou, která neměla problém trefit prázdnou branku -3:1. V 62. min po kombinaci s Liškovou se na levé straně dostala před branku Urbanová a tvrdou střelou navýšila vedení -4:1. V 65. min se podařil Kunštátu rychlý útok a Hlaváčková se opět nemýlila -4:2. Domácí hráčky zase dokázaly bleskově odpovědět, po pravé straně pronikla Z. Mrňová a její centr našel Liškovou a ta si opět poradila -5:2. Na obou stranách proběhla střídání, tempo zápasu pokleslo a domácí hráčky bezpečně dovedly zápas do vítězného konce. Ocmanické hráčky zaslouženě vyhrály, dokázaly si vytvořit šance a proměnit je, zejména Lišková si obula střelecké kopačky.

Report soupeře:V neděli jsme zavítaly na půdu Ocmanic, které minulou sezonu tuto soutěž vyhrály. Nečekal nás lehký soupeř. To jsme poznaly hned na začátku. Nemohly jsme se dostat z naší poloviny hřiště a útočily jsme jen z brejků. Po přesném centru Rotroeklové B. jsme mohly jít do vedení, ale Sokolová nastřelila tyč. A pak udeřily ženy Ocmanic. Během 5 minut nám daly dva góly.Poločas skončil 2:0.

Po poločase jsme chtěly víc hrát a to se projevilo i na skóre. 2:1 po lobu Hlaváčkové. Ale Ocmanice měly zápas ve svých rukou. 3:1.4:1.4:2.5:2. A to byl konečný výsledek.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Říjen 2013 18:32

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.