Bruzl

Hošák,Šťáva,Kříž ,,, , Kiml

Havlíček ,, Vyklický ,,

Průběh zápasu:

V prvním kole nástavby o 4 až 8 místo Iv.třídy přivítali Ocmanice opět po 14 dnech celek Smrku.Do utkání nastoupilo jen 11 hráčů na obou strnách bez možností střídání.Utkání od začátku přineslo několik nepřesností na obou stranách.První šance zápasu přišla v 10 minutě po rohu hostů ,kdy hlavička hostujícího hráče skončila na domácím břevně.Domácí stále dělali  více chyb a po jedné v 19 minutě šli po rychlém útoku do vedení hosté.Po zbytek poločasu se šance střídali na obou stranách ,ale šance nevyužili jak domácí tak hosté.Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí.V 46 minutě po akci domácích si centr do  pokutového území hostů srazil hostující obránce do vlastní branky a bylo vyrovnáno na 1:1.Ale už o další minutu si domácí další pěknou akcí ,kdy Havlíček našel v pokutovém území  zcela volného Kříže aten poslal domácí do vedení 2:1.Od této chvíle hru zcela ovládli zcela domácí .Začal úřadovat domácí Vyklický ,který v 63 minutě zvýšil na 3:1 a v 79 minutě se trefil přímo do šibenice hostů a stav byl 4:1.Konečné skóre zápasu na5:1  stanovil Havlíček v 83 minutě ,kdy proměnil své sólo po přihrávce Kříže.Za zmínku stojí výkon domácího Vale ,který ať s nevýlečeným zraněním a po půlroční pauze zcela nahradil několik domácích rádoby fotbalistů(ať si to každý přebere sám-jestli jim teda  na to rozum stačí).Příští zápas hrají Ocmanice opět na půdě Třebenic,kterým mají oplácet porážku z minulého týdne.

Aktualizováno Neděle, 10 Květen 2015 14:33