Sokol Třebenice B. : TJ Ocmanice  5:3 (0:3)

Bruzl

Šťáva,Pospíšek ,Kříž ,,Kiml

Havlíček ,,Vyklický

Průběh zápasu:

Ocmanice jak už to bývá zvykem přijeli do Třebenic jen z jedenácti hráči.Zápas začal pro Ocmanice lépe ,už v 4 minutě po přihrávce Kříže skóroval Havlíček a hosté vedli 1:0.V 19 minutě po přihrávce Pospíška skóroval vyklický a stav byl 2:0 pro hosty.Hosté jednoznačně kontrolovali průběh zápasu.Domácí se osmělili až v 25 minutě ,ale střela skončila na tyči hostů.Taktéž zvonila tyč hostů v 31 minutě.Ale to bylo vše ze stany domácích ,hosté je již k ničemu nepustili a kontrolovali průběh zápasu.V 38 minutě vystihl Havlíček nepovedenou malou dom domácího obránce a s přehledem zvýšil na 3:0 pro hosty.Tímto stavem skončil i první poločas.Druhý poločas začal náporem domácích a už v 48 minutě snížili na 1:3.Hosté od této chvíle jen bránili a když se ješte zranil obránce Rosendorf hráli 20 minut v 10 lidech a domácí toho využili a srovnali na 3:3.Hosté už byli jen v křeči a domácí povzbuzeni vyrovnáním přidali v závěru ještě 2 branky a dokonale otočili stav utkání.Konečný výsledek tak zněl 5:3 pro domácí.Hosté v minulém kole nastříleli 5 branek za poločas ,tentokrát jich 5 obdrželi.V příštím kole mají Ocmanice volno.

Aktualizováno Sobota, 23 Květen 2015 14:34