Havlíček,Vyklický

Náhradníci:

Šťáva ,Bruzl

Průběh zápasu:

Poslední zápas sezóny na domácím hřišti nezačali domácí dobře.Už v 7 minutě po faulu domácího obránce,zahrávali hosté penaltu,kterou bezpečně proměnili a ujali se vedení 1:0.V dalším průběhu prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal s mírnou převahou hostů.Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a zatlačili hosty před jejich branku.V 55 minutě po centru do vápna hostů a následné střele Kimla bylo srovnáno na 1:1.Ale už v 62 minutě po hrubé chybě domácích šli opět hosté do vedení 2:1.Domácí ale bojovali a v 67 minutě po nastřelené ruce hostů dostali také výhodu pokutového kopu.Ten s přehledem proměnil Malý a srovnal na 2:2.Ale to bylo s domácí strany vše .Od této chvíle začali dominovat opět hosté a v rozmezí 73 a 76 minutě vstřelili další 2 branky a tím rozhodli o konečném stavu utkání 2:4.Poslední zápas sezóny sehrají Ocmanice v sobotu 6.6.2015 v 16:30 hod.na hřišti Hodova.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červen 2015 15:30