Havlíček,Řiha

Náhradníci:

Šťáva ,Dočkal ,Malý ,Hošák

Průběh zápasu:

V prvním domácím zápase sezóny hostili Ocmanice celek Svatoslavi.Byl to zápas dvou rozdílných poločasů.V prvním poločase začali lépe domácí a hned na začátku zápasu si vytvořili několik šancí ,ale bohužel koncovka opět zklamala.V 26 minutě odpískel rozhodčí Ján pokutový kop za faul na domácího útočníka.Ten s přehledem proměnil Kříž a domácí se ujali vedení 1:0.Domácí měli stále převahu ale své šance opět neproměnili.Hosté za celý poločas měli jedinou nadějnou šanci ,ale ta také zůstala neproměněna.Druhý poločas začal náporem hostů.Začali si vytvářet slibné šance ,které končili na břevně i tyčkách domácí branky ale gól jim v tomto zápase nebyl souzen. Když domácí neproměnili svou jedinou šanci druhého poločasu tak konečný výsledek zůstal 1:0 pro domácí.Domácí tak slavili první výhru v nové sezóně.

Aktualizováno Pondělí, 31 Srpen 2015 18:13