Havlíček,Vyklický

Náhradníci:

Kostelecký

Průběh zápasu:

V prvním mistrovském zápasu se představili Ocmanice na hřišti béčka Březníka.Od začátku zápasu nastoupili Ocmanice jen v 10 hráčích a čekali až se dostaví Veselý ,který se zapoměl v lese.Domácí měli stálou převahu ,ale jejich převaha většinou končila na hostující obraně nebo na zákrocích hostujícího brankáře.Domácí měli tutovku,kdy domácí hráč měl celou branku volnou ale trefil jen tyčku.Další šanci domácích,kdy střelu z hranice šestnáctky pod břevno bravurně vyrazil hostující brankář na roh.Hosté zahrozili jen několika úniky ale bez zjevného efektu.V 40 minutě konečně bylo hostů jedenáct a zápas se začal vyrovnávat.Do druhého poločasu vstoupili lépe Ocmanice.V 52 minutě po přihrávce Kříže skóroval Šťáva a hosté vedli 1:0.V 56 minutě po faulu domácích na hranici velkého vápna rozehrával přímý kop Kříž a po obstřelení zdi neměl domácí brankář šanci.2:0 pro hosty.A do třetice v 59 minutě po úniku Vyklického a jeho zpětnou přihrávku na zcela volného Kimla na velkém vápnu.Kiml si míč spracoval a nechytatelným dvojákem zvýšil na 3:0 pro Ocmanice.Během 9 minut Ocmanice prakticky rozhodli.Ale jak už to bývá zvykem Ocmanice polevili a domácí začali hrozit.V 66 minutě po faulu na domácího hráče se kopala penalta ,ale Zedníček trefil jen břevno.Stav 3:0 drželi hosté až do 82 minutě .kdy po chybě hostující obrany snížili na 3:1.A v 87 minutě se kopala opět po faulu druhá penalta na hosty ,a to se už domácí nemýlili a snížili na 3:2.Drama až do konce ale hosté už vítězství uhájili a získali důležité 3 body.V příštím zápase hostí Ocmanice tradičního soupeře Smrk.

Aktualizováno Pondělí, 04 Duben 2016 20:51