TJ Ocmanice  : SFK Dukovany B.  4:2 (1:1)

Havlíček ,,

Náhradníci:

Kostelecký (Kazatel J.) ,Netrda Z.

Průběh zápasu:

V posledním domácím zápase hostili Ocmanice na náhradním hřišti v Tasově vedoucí celek soutěže Dukovany B.Domácí opět v poskládané sestavě začali nebojácně a drželi s hosty krok.První šanci si přesto vytvořili hosté ,ale nastřelili jen tyč domácí branky.V 30 minutě v souboji s hostujícím brankářem,v rohu velkého vápna získal míč Kudláček a poslal domácí do vedení 1:0.V dalším průběhu drželi hosté více míč na svých kopačkách,ale domácí odolávali a hrozili brejky.V 44 minutě hosté ale vyrovnali po rohovém kopu na 1:1.Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. V 47 minutě poslal domácí opět po přihrávce Kříže do vedení svým druhým gólem v zápase Kudláček.Ale vedení domácích vydrželo jen do 50 minuty,kdy chyba brankáře a následná dorážka hostů znamenala stav 2:2.V dalším průběhu zápasu se hrál vyrovnaný fotbal.Domácí stále čekali na svou šanci.A ta přišla v 88 minutě ,kdy hostující brankář špatně vyběhl a Havlíček nezaváhal a poslal domácí do vedení 3:2.poslední šanci zápasu proměnil v 90 opět Havlíček a stanovil tak konečný výsledek na 4:2 pro domácí.Vzájemná bilance s vítězem soutěže tak vyzněla jasně pro Ocmanice po výsledcích této sezóny 6:1,1:4 a 4:2.Poslední zápas sezóny sehrají Ocmanice na hřišti v Třebenicích v sobotu 11.6. v 13:00 hod.

Aktualizováno Neděle, 05 Červen 2016 18:51