Havlíček

Náhradníci:

Bruzl ,Šťáva

Průběh zápasu:

V letošním posledním domácím zápase hostili Ocmanice Hodov.V zápase začali lépe hosté a v 16 minutě se po pěkné akci ujali vedení 1:0.V 21 minutě po chybě domácí obrany už domácí prohrávali 2:0.V dalším průběhu se hrál vyrovnaný fotbal.V 36 minutě po souboji v domácím pokutovém území se ozvala píšťalka rozhodčího a k překvapení všech nařídil rozhodčí pokutový kop proti domácím.Pokutový kop brankář domácích vyrazil ,ale hostující hráč vyražený míč doklepl do sítě domácích a bylo 3:0.Domácí se ale nevzdávali a v 43 minutě po rohu Krejčího snižil Kříž na 3:1.Tak skončil i první poločas.Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a v 47 a  50 minutě přidali další branky a stav byl 5:1 pro hosty.V této chvíly to bylo pro domácí na tzv.ručník.V 55 minutě  byl hostující hráč vyloučen po druhé žluté kartě a domácím svitla naděje ještě se pokusit o zvrat.A ten začal v 58 minutě kdy po centru Rosendorfa hlavou snížil Šťáva na 5:2.Hned v následující minutě po přihrávce Kříže snížil Rosendorf na 5:3.Od této chvíle se hrálo jen na branku hostů.Domácí měli několik dalších šancí ale další gól nepřicházel.V posledních 10 minutách zápasu domácí nakopávali všechny balóny do pokutového území hostů a z toho se zrodily galší šance.V 87 minutě po rohu domácích si hostující hráč při odkopu nastřelil ruku a pískala se penalta.Tu s přehledem proměnil Kříž a snížil na 5:4.V 90 minutě po přímém kopu domácích a souboji v pokutovém území se ozvala opět jako v prvním poločase píšťalka rozhodčího a opět k překvapení všech nařídil rozhodčí pokutový kop proti hostům.Své emoce nezvládl hostující hráč a byl po právu vyloučen.Pokutový kop opět s přehledem proměnil Kříž a vyrovnal na konečných 5:5.

Aktualizováno Sobota, 04 Únor 2017 18:39