Krejčí ,,,, Havlíček ,,

Střídání:

Kejda ,, Bruzl ,

Průběh zápasu:

V dalším zápase na domácím hřišti hostili Ocmanice celek Svatoslavi.Nové trenérské duo mohlo hned v 3 minutě slavit ,když po centru Dufka do vápna a přiťuknutí Krejčího Hrabánkovi .Ten prostřelil vše a domácí vedli 1:0.V 11 minutě po faulu hostů na Havlíčka se kopal pokutový kop.Ten proměnil Kříž a bylo 2:0.V dalším průběhu prvního poločasu domácí kontrolovali hru.Hosté hrozili jen brejky.V 20 minutě měli hosté stoprocentní šanci ,když na domácího brankáře postupoval sám hostující hráč ale toho vychytal domácí brankář.Domácí do konce poločasu nevyužili také několik šancí a tak poločas skončil 2:0.Do druhého poločasu vstoupili lépe opět domácí.V 53 minutě po faulu před hranicí vápna se k přímému kopu postavil Krejčí a střelou do šibenice nedal hostujícímu brankáři šanci.Stav 3:0 vydržel jen do 65 minuty kdy po rohu Krejčího skóroval stále se hledající Havlíček.Hosté byli na kolenou a další brankou svou premíérovou v dresu Ocmanic v 67 minutě je srazil ještě níž Kejda.Hosté se za stavu 5:0 ale přece jen dočkali branky ,kdy po rohu v 76 minutě snížili na 5:1.To bylo ale s jejich strany vše .Domácí  v 81 minutě brankou Havlíčka zvýšili na 6:1.A v 83 minutě zvýšil Krejčí na 7:1.Konečnou podobu skóre stanovil v 90 minutě Vlček.Domácí si s chutí zastříleli a nebýt ještě několika nevyužitých šancí mohlo být skóre dvojciferné.V příštím zápase zajíždí Ocmanice do Hodova kde by měli potvrdit zlepšení.

Aktualizováno Pondělí, 08 Květen 2017 10:58